Štěpkovač Brixon BX 42S

Kód: 33E6CF0CC01A47
Neohodnoceno
32 900 Kč
Skladem
Štěpkovač Brixon BX 42S

Detailní informace

Detailní popis produktu

Traktorový štěpkovač Dabaki BX 42S Tažné zařízení, kardan se střižným šroubem

Doplňkové parametry

Kategorie: Traktorové (PTO)
Záruka: 24
Hmotnost: 150 kg
1: Všeobecně platí, že čerstvé větve mají podstatně menší nároky na výkon traktoru, ale při skladování má štěpka tendenci k zapařování. Dle zkušeností našich zákazníků je nejvhodnější štěpkovat zavadlé větve.
2: Hlavní rotor je vyroben z masivního materiálu. Po roztočení (540 ot.min) má dostatečnou kinetickou energii pro bezproblémové štěpkování. Čtyři oboustranně brousitelné nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Opotřebení nožů je relativně malé. Pro snadnější řez je v pracovním prostoru nastavitelné protiostří. Správné nastavení protiostří je cca 1mm od rotujících nožů.
3: Výfukový komín je otočný o 360" a jeho koncovka je vertikálně nastavitelná. Proud vzuchu přenese štěpku i na traktorový přívěs, ale při větších zdálenostech je výrazně zvětšuje rozptyl.
4: V zadní části štěpkovače je umístěno tažné zařízení - koule ISO 50. Za štěpkovač lze připojit malý návěs, nebo přívěs, obvykle s drátěnými nástavbami. Při štěpkování není nutné přívěs odpojovat, ale nastavením výfukového komínu lze štěpku pohodlně rozmístit po celé ploše nákladového prostoru. Jedním traktorem tak je možné štěpkovat a současně i přemístit stěpkovanou hmotu bez zbytečného přepřahání. POZOR - aby nedošlo k poškození konstrukce štěpkovače je možné používat pouze lehké vozíky - max celková hmotnost je cca 600 kg. Náklad musí být na ložné ploše rozmístěn rovnoměrně. POZOR - tuto sestavu není možné provozovat na pozemních kmunikacích.
5: Pro zvýšení bezpečnosti provozu a životnosti stroje dodáváme štěpkovač včetně kardanu - PTO 4 x 800 s bezpečnostním střižným šroubem. Výrobce nedoporuče používat štěpkovač bez jištění kardanu (náhonové hřídele)
6: Náhradní díly zajištěny.
7: Všechny náhradní díly k tomuto stroji najdete v"Související produkty".Při odběru na našem prodejním skladu Vám bude poskytnutasleva - 2000,- Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
info@farmaodadozet.cz