Autonabíječka udržovací, 12V, 500mA

Kód: 417302
Neohodnoceno
Značka: EXTOL CRAFT
345 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá udržovací nabíječka bez ovládacích tlačítek s nabíjecím proudem 0,5A a napětím max. 13,2V je určena k udržování 12V olověných akumulátorů s kapacitou 5-125Ah v málo používaných vozidlech a zařízeních v provozuschopném stavu, např. v motocyklech, skútrech, autech, lodích, zahradních strojích, elektrocentrálách s elektrickým startem, kdy je akumulátor málo nebo není vůbec dobíjen provozem zařízení, např. v nepoužívaných zařízeních na výstavách, v zimním období apod. Pokud je akumulátor delší dobu vybitý, vede to k jeho nevratnému poškození. Nabíječka je určena pro všechny typy olověných 12V akumulátorů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autonabíječky
Hmotnost: 0.458 kg
1: v závislosti na typu nabíjeného akumulátoru nemusí být akumulátor touto nabíječkou dobít do plného nabití, (gelové akumulátory např. potřebují do plného nabití výstupní napětí nabíječky 14,4V)
2: není tolik citlivá na poškození akumulátoru (zasažení sulfatací) jako mikroprocesorové nabíječky, což umožňuje použít tuto nabíječku i pro pokus o oživení olověných akumulátorů, které mikroprocesorové nabíječky vyhodnotí jako poškozené
3: nabíječka je velice malá, snadno skladovatelná a přenosná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
info@farmaodadozet.cz